BRONASTE STAREJŠE DEKLICE B

Piranske rokometašice letnik 2004 in mlajše so osvojile 3. mesto v Sloveniji! Bravo punce, le tako naprej!3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (43)

V nedeljo, 20. maja 2018 so v zadnjem krogu lige končnice od 1.-6. mesta odigrale zadnji krog na gostovanju pri RK Olimpija, pri ekipi brez poraza v letošnji tekmovalni sezoni. Pirančanke so bile  v  igri, da ekipi Olimpije zadajo prvi letošnji poraz. Po vodstvu v prvem polčasu z 10:11 so Pirančanke nekoliko slabše pričele drugi polčas, vendar so dokazale, da v Halo Tivoli niso prišle z dvignjeno belo  zastavo. Tako so v drugi polovici drugega polčasa ponovno izenačile na 22:22, vendar z  nekaj napakami omogočile Ljubljančankam ponovno vodstvo in po težkem boju se je tekma končala z  rezultatom 25:23. Tako so Piranske rokometašice ne glede na izid te tekme okrog vratu prejele BRONASTO MEDALJO in pokal za doseženo 3. mesto  v Sloveniji.

Za bronasti RK Piran so se borile: Ajda Bajc, Iris Bažec, Iva Delfar, Sara Frankovič, Kristina Gortan, Eneja Kantar Božič, Laura Lončar, Tamara Lukič, Špela Marinac, Lana Pečar, Mateja Plejnšek, Sara Rajh, Tina Rajh, Nika Vuk.

Končni vrstni red:

1. mesto: RK OLIMPIJA

2. mesto: RK KRIM MERCATOR

3. mesto: RK PIRAN

3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (12)

3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (1)

3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (17)3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (35)3.mesto st.deklice b 2004 in ml. 2017_2018 (27)