Sobota, 20.12. 2014 ob 18,00 uri, Športna dvorana Lucija.
10. krog 1.A DRL
Št. gledalcev: 150
 RK PIRAN : RK LJUBLJANA 40:27 (24:12)
Piran: vratarki: Spahić 8 obramb, Kraja 14 obramb, Hrnjić 4, Jagurdžija, Milakovič 4, Krajnc 6, Panger 10, Šabič 1, Unuk 6(1), Stojilkovič 1, Terčič 2, Mattica 3, Medić 3, Levačič, Vivoda in Avsec

Ljubljana: vratarki: Jantol 10 obramb, Gregorc, Černetič 3, Prepeluh, Sačer 1, Abina 6, Petauer, Zof 1, Černivec 2, Štular, Nosan, Kundija 5(1), Beganović 3, Oder 3(1) in Čehić 3
Tekma se je pričela z dokaj enakovredno igro, nato pa so Pirančanke hitro prevzele pobudo in povedle 4:2, ter 9:5. Ljubljančanke so znižale na 11:9, nato pa so gostiteljice do konca prvega polčasa le višale prednost do rezultata prvega polčasa, ki je bil 24:12. Igrale so dobro v obrambi, ter izvedle veliko polprotinapadov in protinapadov za visoko vodstvo. V začetku drugega polčasa so domačinke držale razliko 11 ali 12 zadetkov. V napadu je ob kombinatorni igri in lepih asisetncah Medićeve, Milakovičeve, Hrnjićeve in Krajnčeve blesetela kapetanka in krožna napadalka Valentina Panger, ki je do 34. minute dosegla 10 prelepih zadetkov. Domača trenerka Dalija Erceg je ponudila priložnost vsem 16 igralkam in vse so jo s pridom izkoristile. Mlade Ljubljančanke so se trudile, vendar so Pirančanke bile enostavno veliko boljše na parketu. Končni rezultat tekme je bil 40:27.
Velja pohvalit vse igralke, ki so stopile na parket, za borbeno, hitro in učinkovito igro. Svoje sta dodali še obe vrataki Kraja in Spahić, ter mladinki Alin Unuk in Anja Mattica.Trenutno Pirančanke z naskokom 4 točk zasedajo 3. mesto na lestvici 1.A državne rokometne lige!ISKRENE ČESTITKE DEKLETOM IN STROKOVNEMU VODSTVU!Naslednja tekma Pirančank bo v soboto, 24.01.2015 v Žalcu proti ekipi RK ZELENE DOLINE ŽALEC, s katero se v tej tekmovalni sezoni še niso pomerile.